Alpine na 2022 do realizacji EL Planu pokazane

Alpine jako przedostatni zespół pokazał swoje malowanie i bolid na sezon 2022. Połączenie różowego z granatowym wyszło im pozytywnie.

10 minut przed ukazaniem się bolidu wyszły ponownie wycieki. Pokazywały one kompletnie różowy samochód z małymi granatowymi dodatkami. Osobiście ta opcja malowania wyglądała tragicznie i cieszę się, że nie okazała się prawdą.

Na całe szczęście malowanie okazało się zupełnie inne. Nie ma dominacji różowego i nie jest to Racing Point. Różowe dodatki pojawiły się w dolnych częściach samochodu, a granatowy nadal jest dominującą farbą. Tylne skrzydło jest całe różowe. Bardzo podoba mi się bolid z naprzeciwka. Ładnie są połączone obydwa kolory. Po prostu sami zobaczcie na poniższych zdjęciach.

Z boku również wygląda bardzo ciekawie, chociaż mam wrażenie, że różowy został tam „napchany” na siłę. Z pewnością konstrukcja będzie się wyróżniała, ale mam nadzieję, że będzie się wyróżniała przede wszystkim sportowo.

Inne malowanie na pierwsze dwa wyścigi

Zdjęcie

Na pierwsze dwa wyścigi malowanie Alpine będzie zupełnie inne i będzie, to te, które widzieliście na początku tego wpisu – niestety. Ma to oczywiście związek z BWT, więc myślę, że przeżyjemy te dwa wyścigi na rzecz lepszego malowania na resztę sezonu, bo wtedy ma wrócić malowanie, w którym przeważa kolor granatowy. Alpine na 2022 może wiele razy zaskoczyć, nie tylko malowaniem jak dziś.

Jutro kierowcy Alpine wyjadą na dzień filmowy w Barcelonie. Testy rozpoczną się już w środę.

Ostatnim teamem, który ma pokazać malowanie, jest Alfa Romeo. Myślę, że większość Polskich kibiców czeka z niecierpliwością, co ekipa wspierana przez PKN Orlen pokaże już po testach w niedzielę. Podczas testów mają jeździć zastępczym malowaniem.

27 lutegoAlfa Romeo

Podobne wpisy