||

„Eurocrash” nagrywany częściowo w Polsce już dostępny! Clarkson, Hammond i May pokazują nowe przygody.

Program „The Grand Tour” prowadzony przez ikony motoryzacyjnego dziennikarstwa, 16 czerwca ma premierę nowego sezonu pt. „Eurocrash”. Sezon ten składający się z dwóch odcinków był częściowo nagrywany w Polsce.

Amazon Prime Video to platforma streamingowa, która ma bogatą ofertę filmów i seriali. Również znajdziemy tam mase ciekawych programów i jednym z nich jest „The Grand Tour”. Można powiedzieć, że jest to w pewnym sensie kontynuacja „Top Gear”, które było emitowane przez stację BBC. Nasze trio po zakończeniu współpracy z tą stacją przeniosło się do Amazona, aby tam kontynuować program cieszący się niezwykłą popularnością.

I tak rok temu w czerwcu, jak zresztą informowaliśmy na naszym portalu, Clarkson, Hammond i May wizytowali w Polsce, gdzie duża część akcji sezonu piątego będzie miała miejsce właśnie w naszym kraju. Brytyjskie trio odwiedziło wiele miejsc w Polsce, bo:

  • Gdańsk,
  • Żagań,
  • Świebodzin,
  • Poznań (tor w Poznaniu),
  • Kraków,
  • Pustynię Błędowską.

Wszystko w szczegółach przeczytacie we wcześniej podanym wpisie, w którym to opisaliśmy podróż „The Grand Tour” po Polsce.

„Eurocrash” już dostępny!

I tak 16 czerwca na platformie Amazon Prime Video pojawił się piąty sezon „The Grand Tour”, który nosi nazwę „Eurocrash”. Podróż Clarksona, Hammonda i May liczyć będzie ponad 2. tyś km., rozpocznie się w Gdańsku i będzie kontynuowana przez Słowację, Węgry i Słowenię. Oczywiście nie brakowało ciekawych samochodów. Clarkson jechał Mitsuoki Le-Seyde, Hammond Chevroletem SSR, a May Crosleyem Convertible.

Na torze w Poznaniu zobaczymy rywalizację na Torze Poznań, podczas której Richard Hammond – można powiedzieć tradycyjnie – rozbił jeden z samochodów. Oprócz tego m.in. odbędą wycieczkę historyczną w Żaganiu, odwiedzą Świebodzin i znany tam wszystkim ogromny pomnik Chrystusa, czy wejdą do muzeum woskowego w Krakowie, gdzie nie obejdzie się bez śmiesznych sytuacji. Podróż po Polsce zakończą na Pustyni Błędowskiej, skąd wyruszą już w stronę Słowacji.

Zwiastun

Już w zwiastunie widać, że prowadzący w Polsce odwiedzili nie tylko Tor Poznań, ale też pomnik Chrystusa ze Świebodzina i muzeum figur woskowych w Krakowie.

Gdzie oglądać “The Grand Tour” i kiedy możemy się spodziewać materiału z Polski?

„The Grand Tour” ma już 5 sezonów, ostatni z nich składa się z dwóch odcinków specjalnych. Wszystkie odcinki są dostępne do obejrzenia na dobrze znanej już platformie Amazona – Prime Video. Obecna oferta to ok. 28 zł miesięcznie, choć na początku roku była promocja na 50 zł za rok!

Myślę, że zaproszenie do obejrzenia tego sezonu jest jak najbardziej słuszna. Prezenterzy znani na całym świecie pokażą nasz kraj na pewno ze swoim niepowtarzalnym poczuciem humoru, a towarzyszyć im będą przy tym bardzo ciekawe samochody. To trzeba zobaczyć!

Fot. Materiały Prasowe/Prime Video Polska

Podobne wpisy