Malowanie Alpha Tauri już znane

14 lutego poznaliśmy malowanie Alpha Tauri, która przez ostatnie dwa lata pokazywała ciekawe schematy graficzne. W tym roku również nie zawiodła.

Poznaliśmy już malowania 5 zespołów: Haas, Red Bull, Aston Martin, McLaren, a dzisiaj zobaczyliśmy Alpha Tauri. Ten zespół był chwalony w 2020 roku przez wiele osób za właśnie najlepsze malowanie ze wszystkich ekip. W tym roku również przygotowali bardzo ciekawy schemat i znów nie zawiedli.

Kolejne świetne malowanie Alpha Tauri

Przed wami malowanie Alpha Tauri, bolidu na sezon 2022 pod nazwą: ATO3. Druga ekipa Red Bulla ponownie postarała się przy schemacie malowania. Jak na razie jest to jedno z lepszych malowań przedstawionych kibicom. Osobiście bardziej podoba mi się tylko Aston Martin. Również uważam, że to najlepsze malowanie Alpha Tauri z ostatnich dwóch przedstawionych. Dużo daje logo Red Bulla, które idealnie się wkomponowuje w barwy bolidu na białym tle.

Dominującym kolorem jest również wyblakły granat, który w połączeniu z białym daje świetny efekt. Tym razem graficy zespołu postanowili na nowo obrócić schemat i tym razem biały jest u góry, a granat na dole. Myślę, że zdecydowanie zmiana na plus. Bardzo podoba mi się pomysł z umieszczeniem nazwy zespołu na przednim skrzydle.

Trzeba przyznać, że z boku konstrukcja wygląda obłędnie. Napis na granatowym tle i logo Red Bulla na białym… – bajka

Pozostałe terminy prezentacji
15 lutegoWilliams
17 lutegoFerrari
18 lutegoMercedes
21 lutegoAlpine
27 lutegoAlfa Romeo

Nagranie 3D, dzięki czemu możemy zobaczyć bolid w pełnej okazałości.

Podobne wpisy