|

Prema Orlen Team pokazuje prototyp na sezon WEC

16 lutego zobaczyliśmy jak będzie wyglądać prototyp Roberta Kubicy na nadchodzący sezon WEC. Prema prezentuje się znakomicie!

Od dłuższego czasu nowa ekipa Roberta Kubicy zapowiadała nowe malowanie. Zaczęło się już to 10 lutego, kiedy ekipa chciała wprowadzić trochę emocji przed prezentacją. Potem dowiedzieliśmy się już oficjalnie, że team będzie brał udział w sezonie ELMS. Jak na razie potwierdzonym kierowcą jest tylko Juan Manuel Correa, a w zgłoszeniach widnieje „Prema Racing”, więc nie ma Orlenu, ale nazwę można zmienić. Być może trwa dopinanie szczegółów z obydwu stron. Zobaczenie Roberta w ELMS byłoby świetną sprawą.

Dzisiaj temat malowania wrócił. Najpierw włoska ekipa podzieliła się z nami teaserem, pokazującym co nieco i od razu mogliśmy wychwycić, że będą to polsko-włoskie barwy. Dużo koloru zielonego, połączonego z białym i czerwonym i oczywiście dominowało logo Orlenu.

Później Prema pokazała już prototyp w pełnej okazałości i w moim odczuciu malowanie prezentuje się znakomicie. Połączenie wszystkich kolorów wraz z logiem Orlenu przebija WRT z zeszłego sezonu. Znów możemy oglądać logo Orlenu ze wszystkich stron. Jak to się mówi: „wygląda na szybkie!”. Załoga będzie jeździła z numerem 9.

Prema z numerem 9 w sezonie 2022 WEC będzie jeździła w składzie: Robert Kubica, Louis Deletraz, Lorenzo Colombo. Jeżeli chcecie przeczytać więcej o Lorenzo, to odsyłam to poniższego wpisu.

Podobne wpisy