|

Spotkanie P. Mikołaja Sokoła w Krakowie

15 maja w Krakowie miało miejsce spotkanie Pana Mikołaja Sokoła w ramach promocji jego nowej książki „Szybko, szybciej, najszybciej”.

Był to trzeci już event w ramach małego touru redaktora Sokoła w ramach promocji jego książki. Wcześniej kibice mogli spotkać się z autorem książki w Warszawie (13.04) i Wałbrzychu (01.05). W Krakowie wydarzenie odbywało się na obiekcie kartingowym WRT, które zapewnia świetną zabawę pokonując kolejne zakręty.

Na obiekt przybyło masę kibiców i dla niektórych aż zabrakło miejsca w środku. Potwierdzić to może tylko zaskoczenie gospodarza obiektu, który powiedział, że nie spodziewał się tak ogromnej ilości osób. Pierwsza część, to był przejazd P. Mikołaja po torze i ustanowienie czasu, które goście mieli za zadanie pobić, aby zdobyć nagrody.

Druga część spotkania, to ponad godzinna dyskusja z fanami F1 i motorsportu, która często opierała się na zabawne anegdoty lub pytania. W większości jednak rozmów było bardzo ciekawie i każdy mógł wyciągnąć z tego pewną wiedzę.

Pojawiały się pytania: czy Sergio Perez jest skazany na bycie drugim kierowcą? Kto jest największym zaskoczeniem i rozczarowaniem? Jak można ocenić GP Miami? Nieco o osobach pracujących na torze i wiele więcej. Wiemy, że w ostatniej kwestii na GP Miami byli obecni Polacy.

Ostatnia część eventu, to rozdawanie autografów przez autora i zrobienie sobie zdjęcia. Kolejka była ogromna, więc P. Sokół miał dużo do roboty, ale dla każdej osoby był tak samo sympatyczny i pozytywnie nastawiony. Był to świetnie spędzony czas w gronie fanów motorsportu, którzy również dyskutowali pomiędzy sobą. nt. swojej pasji.

Książka „Szybko, szybciej, najszybciej”

Książka „Szybko, szybciej, najszybciej” | Sokolim Okiem

Książka obowiązkowa dla wszystkich fanów F1 i dla których również postać P. Mikołaja Sokoła nie powinna być obca. Ponad 600 stron wiedzy i fascynującej historii o F1, która może być również świetnym startem dla nowych kibiców. Z pewnością w przyszłości pojawi się recenzja tej pozycji na łamach naszej strony.

Photo: SQN

Podobne wpisy