Tymek Kucharczyk potrzebuje 270 tys. zł na dokończenie sezonu. Ogłasza zbiórkę

Tymek Kucharczyk to jeden z kilku juniorów w naszym kraju, który walczy o zaistnienie w motorsporcie. Niestety, Polak ogłosił zbiórkę na 270 tys. zł, która umożliwi mu dokończenie sezonu w GB3 Championship.

We wtorkowy wieczór polski motorsportowy Twitter bardzo się ożywił. Tymek Kucharczyk ogłosił to, na co zanosiło się już nieco wcześniej. Ogłosił on zbiórkę, która ma mu umożliwić ukończyć sezon w GB3 Championship. Kwota, jakiej potrzeba, to 270 tys. zł, a zbiórka ma czas do połowy września 2023 roku. Kucharczyk prosi o pomoc pomimo swojej współpracy z najważniejszym polskim sponsorem w motorsporcie – PKN Orlen.

Jednak ta współpraca nie pozwala na przejechanie całego sezonu, a jak się okazuje – tylko na pół sezonu. Po tych 4. wyścigach, nasz kierowca zajmuje 5. miejsce w klasyfikacji kierowców, dzięki dorobkowi 170 punktów. Można więc śmiało powiedzieć, że Tymek w swoim debiutanckim sezonie jest jednym z najszybszych kierowców tegorocznego sezonu. To oznacza, że warto pomóc Tymkowi, który walczy o dostanie się jeszcze wyżej – mowa oczywiście o Formule 3.

W tym miejscu bardzo chcemy prosić wszystkich Fanów Motorsportu o wsparcie finansowe na dokończenie sezonu w serii GB3. Dzięki obecnym sponsorom, którym z tego miejsca bardzo dziękujemy, udało się rozpocząć sezon i zapłacić za jego pierwszą część. Niestety nie wszystkie rozmowy z nowymi, potencjalnymi sponsorami udało się dokończyć a czas nieubłaganie biegnie.

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę i postaramy się nie zawieść Waszych oczekiwań co do rozwoju sportowego Tymka. Sam kierowca też obiecuje, że da z siebie wszystko tak aby dostarczyć jak najwięcej pozytywnych emocji swoim Kibicom.  

Tą wiadomość możemy przeczytać w opisie zbiórki w serwisie Patronite, do której link znajdziecie TUTAJ.

Dlaczego warto pomóc?

Wszyscy chyba marzymy o polskim kierowcy, który będzie w stanie zawalczyć o najwyższe serie motorsportowe na świecie. Jednym z takich kierowców jest właśnie Tymek Kucharczyk, który z roku na rok wspina się po szczeblach serii juniorskich, w których radzi sobie coraz lepiej. Do końca sezonu GB3 Championship pozostały 4 rundy, a więc jesteśmy w połowie sezonu. 5. runda będzie miała miejsce już w najbliższy weekend na torze Silverstone. Ostatni wyścig sezonu będzie mieć miejsce 22 października na Donington Park.

Pomóżmy naszemu kierowcy w osiągnięciu jego marzeń. Przyłączcie się do akcji – jeżeli nie wpłatą na konto zbiórki, to udostępnijcie informacje o zbiórce na swoich social mediach. Niech jak najwięcej osób usłyszy o tej zbiórce, niech jak najwięcej osób pomoże. Zróbmy to po prostu RAZEM!

LINK DO ZBIÓRKI

Fot. Tymek Kucharczyk (@TymekKucharczyk)/Twitter

Podobne wpisy